icon
خودروی خود را اجاره دهید
icon
ورود / ثبت نام

فا
فا
en
به عبور خوش آمدید
با عبور کافی است تکیه دهید، استارت بزنید و ماجراجویی خود را آغاز کنید.
عبور چگونه کار میکند؟
هدف ما در عبوراین است که برای شما بهترین تجربه کرایه ماشین را فراهم کنیم. از این رو سعی بر آن شده است که مراحل تحویل خودرو به حداقل برسد و شما در سریع ترین زمان ممکن خودروی مورد نظر خود را انتخاب کنید و سفر خود را آغاز کنید.

جست و جو در سایت و پیدا کردن خودروی مناسب خود
رزرو خودرو
مراجعه برای عقد قرارداد
تحویل خودرو در زمان و مکان مورد نظر شما
و به همین راحتی سفر خود را شروع کنید.

چرا شرکت کرایه خودرو عبور را انتخاب کنیم؟
موسسین شرکت عبور، با تجربه سال های متمادی در حوزه کرایه ماشین و نیازسنجی دراین راستا درصدد ثبت این شرکت برآمدند. این مجموعه حدود ده سال است که به طور مستمر فعالیت دارد و تا به امروز سعی داشته است تا برای رفاه هر چه بیشتر مخاطبین خود با بروزترین امکانات برای تسریع در فرآیند کرایه خودرو گام بردارد.

این شرکت افتخار دارد که نام خود را به عنوان اولین های کرایه اینترنتی خودرو در ایران ثبت کرده است.

سابقه طولانی فعالیت موسسین این شرکت در حوزه اجاره خودرو، این شرکت را به یکی از معتبرترین شرکت های کرایه ماشین تبدیل کرده است. شما می توانید در هر ساعت ازشبانه روز با تضمین امنیت، شرایط آسان و قیمت مناسب خودرو لوکس مورد نظر خود را انتخاب کنید و برای سفر خود آماده شوید. عبور، برای عروس و دامادهای عزیز نیز شرایط ویژه ای برای کرایه ماشین عروس در نظر گرفته است.

همه تلاش ما در شرکت کرایه خودرو عبور این است که شما از ساده ترین راه، ماشین مناسب و دلخواه خود را اجاره کنید و تحویل بگیرید و از آن لذت ببرید.